.

Prosinec 2012

Tak nějak to bylo..

30. prosince 2012 v 19:07 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
HEHE. Možná ještě dneska udělám konečně ten design.. Zkusím se k tomu dokopat. Jinak mi dochází, jak skvěle, jsem změnila svůj názor/cíl nebo já nevím co vlastně na blog. Kdysi mi šlo o to, mít tu co nejvíc lidí, teď mi jde o to, si tady toho co nejvíc napsat, abych pak jednou mohla číst, jaké blbosti jsem kdysi řešila...Ale stejně to tady budu psát jakože "vám" protože, víte co. Síla zvyku.Jo a nemám rovnátka. Yeah men.

Nejdelší odstavec tentokrát nebude o škole. Jelikož škola není. 862816415x hurá.!
Vánoce byly super, fakt že jo. Jsem spokojená. Dostala jsem oblečení, voňavku, prostě kosmetiku obecně, ponožky ( to by ani nebyly Vánoce bez ponožek ) knížky a super boží fén. Bleh málem se ze mě stala knižní...knižní...eh.. dobře chtěla jsem vymyslet nějaký krutý název pro to, že jsem hodně četla,ale vzdávám se.. prostě jsem četla.. Jojo.. hex hall, hunger games, pokrevní pouta.. AHA,AHA

Hehe, jinak včera jsem byla venku.. No sranda byla, začalo to MG, potom jsme si hrály na socky v Elanu a potom na tajné špionážní agenty. Když jsme málem byly odhaleny, schovaly jsme se za vánoční strom a obdivovaly baňky. :DD Pak jsme šly a hrály zvonkohru. Nojo, patnáctky se baví. Pak jsme došly k mazdiné školce.( 15 minutové kecání,jak jí to chybí a jak jedné holčičce uvízla hlava mezi šprušlema mříží :DD Pak jsme se tam chtěly vloupat, vymýšlely jsme kudma se protáhnout a pak přišla Klára, zatáhla za kliku a my dostaly záchvat smíchu protože bylo otevřeno. Pak jsme byly ve školce. Byla to prdel, uplně horror :DD Večer ve školce je skoro stejně tak strašidelný jako večer na hřbitově, pak jsme se chtěly fotit a najednou se rožly světla :DD Jsme se rozběhly a běžely pryč.. No nakonec jsme se vyfotily na klouzačce.LOOL

Tak se mějte, já jdu volat na skype.. LOL hovory s J. a mutantama,úchylama,slovákama a prcalem ("jak si mi to řekla?!" "Jiříčku? :DDDDDD") stojí fakt za to.

Ten pocit..

16. prosince 2012 v 22:33 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
...když si čtete staré zprávy s NÍM a nevíte jestli se smát,nebo brečet..

zabijácké fotky.

5. prosince 2012 v 4:28 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Nejlepší fotka... jakože.. vypadáme tam nejlíp :DDD nehctěli byste vidět zbytek muck.Karolína forever.

H-O-V-N-O

2. prosince 2012 v 20:38 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Všechno to tak nějak strašne letí.Jakože fakt dost dobře rychle.Opět si to tady rozdělím do těch už dobře známých odstavců.Plus přidám pozítří článek s fotkama.

Lálálá, nevím co napsat dřív, bylo toho tolik.. Tolik smíchu,tolik pláče (just kidding) spíše hodně nasranosti. Lol. Kokot. Jak se mi kurva mohl líbit? Proč se mi dycky musí líbit nějaký madafaka gengsta šit gangamstyle (R. by na mě byl hrdý).

Jasně, ve škole mi v matice vychází 3 (jsem dost dobrá), ze zkoušení z fyziky jsem dostala 4 (je to dost dobrá kráva)
No co, vždycky se najdou lidi co vám zlepší den. J,D. ♥ Nejvíce
Dáme si to originálně do takových těch čáreček, co se dělaj, když chcete něco shrnout. (nevím proč, ale vzpoměla jsem si, že jsem chtěla udělat referát o knize do čj. Miluju naši učitelku)
- Je to moje kometa a já její meteorid.
- V pátek mě z těch 100 metrů cesty bolelo břicho. protože se smějem takovým kokotinám, znáte to. Ani nevíte proč se smějete, prostě jenom vydáváte ten zvuk, u kterého vás příjemně bolí břicho a najenou jste hned šťastnější
- Ananas a párek, víme víc
- "oklikou mi naznačil, že jsem krásná" "Takže něco jako, jseš hnusná jak opice?"
- Matika, přestávky...H-O-V-N-O
- Abyjste věděli, je fakt dobrá v basketu :DDDD

- Tohle je hláááás
- zpívání nahlas v hůdebce.
- řešení naprostých blbostí přes papírky, bez kterých by jsme se neobešly.
- Ty pohledy při matice "Jsem v prdeli zas nechápu"
- španěly a naše neovladatelné výbuchy smíchu ( šla jsem na konkurz :DDD )
- Rozsvicování stromečku - Oooooo
- Laboratorní poznatky - Hovna mají nožičky, hovna jdou dál, hovna nepotřebují lidi.
- poslouchání jejího brečení, že nemá keratin,že má málo oblečení.
- to nutkání ji někdy zabít :DD

No s M,D,B,R,O je to fajn. Píšeme si na fb. Můžete psát jakékoli sračky, protože víte, že oni vám na to napíšou ještě větší. Domlouvání se v jednu ráno že jdeme do kauflandu na nudle.Jednou uděláme Gify...:D Spaní u M. je vždycky legendární. Já do ní rýpu ať nespí, ona pak do mě ráno, ať se vzbudím. Je nám 8 a 10. (what the fuck?! :DDD) SHits on my face, chro chro - i know u. Positive energy. Unicorns... No penis, no,nonononono. Bye. Tits or gtfo.

Nevím co víc říct. Nakonec dám pár gifů. Protože je to kůl.

Přišli mi boty. Jojo, záviďte!.. Chci jaro.. hned po vánocích... Lol, škoda že za chvíli chcípnem.
U B. Jsme se koukali na dvd, kde je zdokumentován náš největší trapas ever. Dobře, druhý největší.

Nevím jak se rozloučit
tak prostě jen
řeknu toto
čiao
.