.

Září 2012

Barbie is a BITCH

30. září 2012 v 19:56 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi

26. Září - měsíc do 15. narozek
Dnešek byl jak se patří prosmátý. Nejprve před TV jsme s J. jedly její čokoládu, která byla fakt dobrá :D No a naše třídní je tak trochu pažravá, kdykoliv vidí někoho něco jíst hned chce taky :D A tak jsme na tu čokoládu hodily slovníček, pak jsme ji zase jedly, prošel tělocvikář, zase jsme ji schovaly, pak šel zpátky a pak jsem si zase konečně vzala, ale pak jsem zamrla ( J. dostala záchvat smíchu ) protože šel kolem, a konečně pochopil, že jsme před ním schovávaly čokoládu, no smály jsme se. Vím, ani když to píšu není to vůbec vtipné, musely by jste zažít :D Pak mi po škole šla stříhat vlasy... Mehehehe :D

Nevím kolikátého
Jsem už po 2 na trendingu. Šťastná jak cyp. Miluju gifyo. Čum.
Miluju jé ( 30.9.2012. 19:53 231 likes,947 shlednutí )

I may be easy, easy to hate but bby you're so easy, easy to break

24. září 2012 v 21:53 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
velmi krutopřísný gifoavatar. Soo. Jak se mám, jak se mám.. No v celku dobrý. Ve škole je to celkem hustá nuda. Píšem písemky a ták. Ale dneska sranda no. Takže, nejdříve jsme chytaly s D. záchvaty smíchu v chemii, jen tak.. prostě jsme kecaly nesmysly a fetovaly ponožky. Prostě normální den nenormálních lidí. Dále jsem šla k zubařce, kde jsem čekala hodinu. Juhůů. Pak jsem přišla a šla na výtvarku kde jsme se s J. smály profesorce D. která podle školních drbů byla ve cvokhausu, že prý všude kreslila kruhy a tak prostě " J. chtěla bych vidět D. na kruhovém objezdu" :DDDD No pak jsme šly na oběd a J. se líbí jeden kuchařo-utíračtácků :DD A prostě jsem byla u stolu a povídala si s D. A J. na mě : " On se ti kouká na zadek!" Já: "Mě?!" J: (předkloní se a vyšpulí zadek) "né teď už mě" :DDDD
V AVIONU bylo superně, málo místa, velký trapas, ale zážitek :)
Nakonec obrázek naprosto vystihující mě a D. Až jsem se lekla té podobnosti... Myslím tu prostřední lavici :DD Až na to, že do ní hustím já, takže by ti panáčci měli být naopak :DD

Bum bác bliky pác.

21. září 2012 v 22:49 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Tě prc. Zdravím sebe. Vás ne :P Tákže poslední týden, 2? Nevím kolik týdnů už to je, co zažívám tydle stavy neustálého smíchu. Takže začneme tím, co bylo. Protože co bude vás bude taky zajímat, ale ať to máme hezky po kupě :D Takže, abych začla protože je toho vážně dost. A asi si ani nevzpomenu na všechno, což mě sere, protože to tu chci mít, ale budu se snažit..
- - - - - -- -- - - - - - - - - nejdokonalejšíoddělovačever- - - -- - - -- - - -- - - - - - - -
No, takže. S J. Jsem byla párkrát venku, nejlepší byl asi ten den, kdy jsme se rozhodly, že budem ségry :D Takže. šly jsme v sobotu ven, že půjdem nakupovat do gatu. Jenže tam zavřeno, tudíž záložní plán, balení kluků. A tak jsme šly na cyklostezku, že tam možná pojedou nějací sexouši. Hoooovno. Sotva jsme přišli, J. vletěl do vlasů obří brouk a tak jsem začala ječet, hehe. Dva kluci přímo vedle nás. Pak se nám smáli samozřejmě.. tak jsme šly na lučinu utopit svůj žal. No a našly jsme žábu... Chudák, pokud ještě po tom šoku žije byl to asi nejhorší den jejího života. Fotily jsme se s ní a natáčely jí a prostě největší zábava s žábou 5x5 cm.Pak jsme ji jak J. prohlásila, nechaly jít aby : "si našla manžela a měla s ním 10 dětí" gud luck žábo, mě se to ani po 15 letech nepovedlo. Pak jsme se vrátily na námko, koupili si karamelovou Milku on sale. Sedly si na lavičky a pozorovali páry. Pak nám to začalo lézt na nervy, až jsme uviděly takové 30ti leté a na to J. prohlásila " Alespoň tihle se za ruku nechytnout" 3,2,1 -HAHAHA hrdličky.Pak se do nás zamiloval jeden velice přitažlivý boy. Slyšíte tu ironii doufám? Usmál se na nás, teda na J. Tak to tvrdím já. Ona říká opak. Zvláštní, většinou se hádáme o to, že zrovna já se líbím tomu klukovi, jenže zrovna tehdy, mi bylo celkem docela ukradené,že se na mě usmál tenhle...Frainkenštajn
- - - - - -- -- - - - - - - - - vícedokonalýužtonejde- - - -- - - -- - - -- - - - - - -
Dneska to bude dlouhé. Takže in da school. Mám vážně boží známky... 5,3,2,2,1,1 mmm.. musíte umět.Takže, pronásleduje nás uklízečka. Je to postrach! :D Zničila nám naši procházecí dráhu po škole jelikož ta babizna stojí uprostřed školy a dívá se všem na papuče - které já nevedu.. Furt kecy..Takže nám zbývá jen 3 patro, 2 patro a přízemí :( Zbohem 1. patro. Jednou jsme si takhle vykračovali, hle zjev uklízečka. Otočily jsme se a zdrhaly.. Pak jsme ji potkaly znova a šla po nás.. byly jsme prostě nuceny utéct z boje.. Potom si J. udělala trapas před D. fotily jsme se a on nás viděl. Zdrhly jsme ale hned ho zase potkaly.. Meheh osud. Potom J. podkopla sekunďana, ale odporným způsobem a začala se smát, nojo musím uznat, že i já dostala záchvat smíchu. Což mi připomíná jak J. upadl na obědět z talíře brambor a my dostaly neovladatelný záchvat smíchu z toho, že se mě ptala co s ním ma dělat, a když jsem ji řekla ať ho hodí zpátky, ale ona prý, že se na ni budou všichni dívat.. nepochopíte :D Pak Taky s D. hrajeme hry co jsme hrály s našima Babičkama :) Pokud jste nehrálay vodu, čísla a oběšence s babičkama neměly jsme šťastné dětsví. Ovšem čísla nám zabavila Molnárová ale hned po hodině jsem si pro ně šla, abychom to mohly dohrát. Myslím, že to je vše co jsem chtěla říct o tom jak je ve škole.
-- - - - - - - - - Hloubka macochy záleží na tom, jak dobře umíte plavat.- - - -- - - -- - -
(budeme se brát)
Na trenalech je superně. Zrovna dneska chlama jak cyp. Skákaly jsme skrz "kutálející" kruhy a D. hodily legendární placák. Bylo to k sežrání :D Je tam fakt superně, byla jsem posraná ale líbí se mi tam :)
Jinak zítra jedem do Avionu tančit, takové to, jak jse někdy na letištích, příjdou lidi začne tančit 5 lidí a pak se přidávají a nakonec jich je 300, tak tahle taneční akce bude zítra v Avionu určitě vám napíšu jaké to bylo :) A taky pujdem před tím nakupovat takže myslím, že můžete očekávat nějaké fotky... Takže můj život je skvělej, až na školu a M. která mě sere s odporným roztahovákem se mám bájo.

Btw. Můj svět se před pár dny zhroutil.. Je zadany :/
DixieNejsexovatější gif ever.

12. září 2012 v 16:57 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Slint.
Žeru ho. Omg.
Love me.
Já vím, je nádherný. A komu se nelíbí, ať si klobouk políbí :D

eSOueS

6. září 2012 v 15:26 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Dobrdan.
Škola mě opět hned ze startu začíná srát. Né, opravdu je to možné i během prvního týdne. Hned zkouší ze špajiny, matiku nechápu, zemák dokončujeme z minulého roku, takže to znamená písemka z minulého roku (nemám sešit). Božínku.
V Limitu. Hmm.. Je to divné, chodit mezi nejstarší holky, hlavně bez Petromilie... Už není naše fantastický 5 :(
Na té šukézní fotce jsem já a J. Máme nový projekt NiJa. A to, že se budeme na každém začátku a konci roku fotit na stejném místě ve stejné "póze" zatím máme jen dvě fotky.. ALe to příjde děcka.. :D Pokud tenhle blog bude existovat ještě za ty 4 roky - což by byl neuvěřitelný rekord, ty fotky tu dám.
1.A ani 1.B nám jak se zdá zatím neopatřila žádné vzrůšo v podobě krásných a úžasných kluků.. I když na té fotce právě J. po nějakém čumí.
N. Shrneme si to. Sere mě... Je to divné, nevím co si myslet. A tak si myslím, že mě nechce. Je to jednodušší než si něco nalhávat.. I když si to vlastně stejně nalhávám... Někdy to vypadá, jakože jo. A pak jakože Ne. Kurde.

Přihodím tu pár, ale opravdu jen pár dalších fotek.
Se sis. :)
Legedární noc, která se nestala...
Umělecká fotka in da kaluž.
Jedinečná fotka s naprosto nenormální spolusedící D. Momentálně se nesnášíme :D( Joke, my se nesnášíme pořád...)
Fotka v Oooostravěěěě,oooopavěěěě,
Stará fotka z květnu... Nevím proč... prostě ji tu chci
coz Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ