.

Únor 2012

Březnová přání.

29. února 2012 v 14:45 | Dixie |  keep calm
Fajn, napíšu vám zde má skromná přání. Kecám. Zase jsem byla na netu a našla pár obrázků na kterých byly dokonalé věci,které samozřejmě musím mít. A to mi vnuklo nápad. Každý měsíc zde přibude novej článek přání. Tak se hezky usaďte, představení začíná.!

Hopsasá,hejsasá...

27. února 2012 v 14:13 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Ahojte všichni, tak co.? Jak se máte? Já celkem v pohodě, největší návaly kašle jsou za mnou takže... Hotovo, odkašláváme.. :D V sobotu jsem byla na "nákupech" a konečně se po x letech ( týdnech :D ) viděla s Mazděnou. Tákže supíš. K tomu jsem ještě utratila money za boty.. Ale né ledajaké boty. Za sedmimílové boty ! :D Né, kecám.Jsou ale na podpatku! HAHAHA. Vy to možná nechápete, ale já jsem totální koště :D Ale jsou : Bombové, super, pohodlné, epesrádes, bomastíkos, elegantoš, fešnítos.. :D
mis botýtos. Dobrý ne.? Hhh,hhh,hhh! :D Dobře původně jsem chtěla boty s kulatou špičkou, ale co už :D 
No, jinak vraťme se o týden později. Celý proležený, né, že bych si stěžovala.. Zkoukla jsem pár (víc) filmů. Můžu doporučit : On je fakt boží, Pako mých snů, Montecarlo, Znovu 17 ( když překousnete Zaca ), Percy Jackson - zloděj blesku, Tak trošku sexy, Barbie - všecky jsou super :DDD no né, vy se budete smát, ale zabaví vás to. Navíc Barbie 2009-10-11 má fakt bomba slovník :D dokonce i Twitter :DD
No, pak taky není k zahození pár seriálů v případu nouze - Grimm, Dr. House, Mentalista, Hellcats, Teen wolf... No, nic z toho mě moc neba, na stupnici od 1-10 jsou tak na 6-7 ale tak, například u House se zasmějete..
Tákže, to je všecko. Já pádím na molo, nebo do města prohánět své botky a ukazovat svou DOKONALOU chůzi. ( Joke lidi, Joke.. :D )

Akce - Můj první "výtvor"

26. února 2012 v 11:18 | Dixie |  Akce
Ok, další grafická patlanice. Můj první pokus o vlastnoruční akci. Prostě jsem si hrála s obrázkem. Není to nic moc, ani nijak výrazné.. Takové.. No :D Posuďte sami..Příště už zde zdám nějaké ke stažení, samozřejmě budou mé výroby :)

Fotomanipulace - Butterfly

24. února 2012 v 12:31 | Dixie |  Photomanipulation
Taková menší úprava fotky..Dlouho jsem žádnou manimulaci nedělala a protože je zde nedostatek grafiky tak jsem se rozhodla pro tuhle úpravu.Je to jednoduché ale moc se mi to líbí ;). Nevím jak vám.. Prosím nekopírujte i když to vypadá jednoduše dalo práci to vše zkombinovat dohromady :) Zase mě to chytlo, takže počítejte s další :)


Avatary 0.6

22. února 2012 v 18:19 | Dixie |  ~ a v a t a r yNejvíce se mi líbí poslední dva, jsou animované. Ten čmuchající králíček ( Není to morče :D ) je sladký. Ale vy, co nosíte brýle je sundejte a vy co dobře vidíte přivřete oči.. Protože jinak odhalíte ty nedokonalosti nosu :DD Moc se na to nezaměřujte ok.? Jinak jsem ale spokojena. Kopírujte se zdrojem!!

Takhle to bude.

22. února 2012 v 12:37 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Takovej malej informační článek co můžete čekat.
Za chvíli nastavím design pro Esku.Takže všechny objednané designy co jsem vytvořila mám nastavené. Rozhodla jsem se, že každý měsíc udělám 2 designy. Pokud se vám to nelíbí prosím. ALe nejsem stroj. Tento měsíc přibude design ještě určitě pro F. a M*. Asi víte koho myslím ne.? :D Dále protože jsem nemocná pak budu muset vše dohánět, takže příští týden snížená aktivita.Ale přidám články.. Určitě nějaké fotky a chtěla bych i nějakou grafiku. Máte nápad na grafiku.? Asi udělám nějaké popisky,nebo animaci :) Uvidím. Takže takhle to asi bude.
Jinak nedivte se, kdyby vám nejeli nějaké rubriky. Budu to tu komplet předělávat. Chtěla bych mít i jiný styl v grafice, designech atd. Ještě se rozhodnu jak to budu dělat. Ale nejspíš budu aktualizovat jeden článek v kterém budu přidávat grafiku. O aktualizaci nejspíš vždy napíšu. No, uvidí se. Takže se zatím mějte, jdu se nervovat s nastavováním...

Design 006.

21. února 2012 v 15:57 | Dixie |  ~ l a y o u t s
Jen růžová to může být| 24.12.2011 - 20.2.202 | 95%| Šedá a růžová

Opět růžovej design. S tímto jsem byla spokojena. Takový jednoduchý a přitom se mi líbil.. Nojo. ALe byl čas na změnu. Jak se líbil vám.? A líbí se vám nový design.?

Rekonstrukce

20. února 2012 v 10:42 | Dixie
NEMYSLÍM SI, ŽE ZROVNA V TUTO CHVILI TU NĚKDO JE.. ALE PROBÍHÁ REKONSTRUKCE. BERTE NA TO OHLEDY.

Já jsem BRUNETA!!

18. února 2012 v 21:42 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Ano, je to tady!! Po dlouhé době přemlouvání, škemrání atd. Jsem brunetka!!!! Třikrát hurá. Jsem totálně nadšená. A šťastná, teď už miluji své vláásky!!! Och. Je skvělé být brunetka...Konečně mamča pochopila a dovolila mi se jít obarvit. Hell YES! Na toto jsem čekala už nějaké 4 roky. A je to tu. Kebuli mi zdobí hnědá barvička!!!
¨- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ¨
To byl Joke lidi. Jen černý humor. V tomto případě hnědý... I´m still blond. Nééé. Já chci jít do hněda. Jsem si našla na weheartit. mojí vysněnou podobu a tak jsem udělala fotomontáž. Dost nepovedenou :D Ale na první pohled to poznat nejde neé.? Vám říkám, že se jedou takovéhodle článku dočkáte. Jednou, jednou budu hrdý brun občan. Tak moc chci jít na tuhle barvu!!
¨- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ¨
Stále jsem nemocen. Stále se nudím. ALe pozitivum je to, že jsem nepsala z matiky jelikož jsem v pátek nešla do školy. A nejdu ani v pondělí. Jupí. Už 3 den mě dohání svědomí. Zítra ty designy fakt nastavím! I kdyby měl být konec světa. Bože, chci být hnědovláska. Nebaví mě být bloncka. Na hovno toto. Prostě mám plán. Až mi bude 16. Takže. Koukejte : Nechám si dorůst vlasy, alespoň tak o 15 cm. Jakože budu si jenom zkracovat konečky. Tak. A pak budu mít vlasy tak nějak do půlky pasu. Jupí. A pak je nabarvím!!!! Muhuhehe. DO té doby se pořídím eňoňuňo čočky. Hnědé! Á, to bude boží. Jako helencte. Miluju modré oči. Jenže já mám něco mezi vyblitou modrou a hnusnou modrou. Prostě takovou nic neříkající modrou. Nechápete, že.? Prostě jsem nespokojen.
¨- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ¨
Pořád se musím koukat na to, jak bych vypadala s hnědýma vlasama. No nebyla by to taková katastrofa.Vypadám starší. Tak na 14-15 . Né jak teďkom. 12. Pche. Dobře, mělo by mi lichotit, že v autobuse po mě chce 12 kč. Jenže o ni to nedělaj proto, že vypadám na těch 15. CHcou si vydělat! Šmejdi! To mi vůbec nelichotí. Bééé chci být bruneeeeetaaaa!!!!!!!