.

Listopad 2011

Scene - Fan

27. listopadu 2011 v 19:24 | Dixie |  Layouty pro vás
Scene-fanNáhled zde

S tímto designem jsem spokojená :) Nadpis se ,,třpytí" podobně jako ten můj.Pokud ho chceš tak mi napiš svůj E-mail nebo skype ať se domluvíme na nastavování atd. :) Snad se líbí..( Chtěla jsi na styl nějakého designu, jenže já opravdu nechci kopírovat něčí styl a tak jsem to udělala podle sebe, takže snad ti to nevadí.)

Layout 04.Just me

26. listopadu 2011 v 15:53 | Dixie |  ~ l a y o u t s
Just Me| 16.8.2011 - 17.11.2011| 90%| Hnědá

S tímto designem jsem byla spokojena :) Myslím, že se mi poved, dokonce i ta hnědá nevypadala nejhůř.

Objednané. 01

26. listopadu 2011 v 8:02 | Dixie |  Layouty pro vás
American-dreamNáhled


Ano,vím že jsem tak úplně nesplnila tvé požadavky, jelikož to není zelená. Ale protože se mi ten obrázek líbil něco jednoduchého jsem vytvořila.Samozřejmě pokud se ti nebude líbit nevadí :) Klidně ti udělám jinej, jen jsem to prostě zkusila a uvidím. Takže mi napiš do komentářů jestli ho chceš nebo chceš udělat jiný.
(Do toho šedého místa bys pak mohla psát novinky, nebo tam napsat svůj profil či cokoli jiného)

Dixie se zbláznila.!

22. listopadu 2011 v 15:15 | Dixie
Ano,takže,rozhodla jsem se udělat nějakou tu grafiku.Pro vás, další info si můžete přečíst v celém článku.

POZOR : Objednávky platí do : 18.12.2011

Uznávám,zanedbávám..

21. listopadu 2011 v 20:44 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
,,Malá , 10 letá , jinak přezdívaná koště.."

Jesli jste nepoznali mou charakterisitiku tam nahoře v tom citátu, tak nejste jediní, jenže tohle prej jsem.
Dobře nechám si poradit od znalců kteří mislí hlavou.Nechápu to, opravdu ne, to je realita.
( Nebojte já vím ,že je to myslí, jenže někteří inteligenti co vás poučují o životě vás nazvou ,,někim" s měkkým.. )
Život je hned růžovější když najdete většího debila než jste vy.. Vůbec mě neštve, že za dva dny , jsou třídní schůzky a já, debil na matiku , budu mít asi trojku. Pokud zítra neposeru tu písemku. Jo , další. ,,Doháněcí,setkávácí.." úlohy mi lezou krkem, k čemu mi v životě bude to, že když vyjedu na kole v 12:00 rychlostí 10 Km/H a pojedu trasu 1 km , moje segra vyjela o 15 minut později rychlostí 14 km/H. Kdy mě dohnala.? Jistě, celá žhavá.Bože.! Ať už je 23.12....Když pomyslím na to, že ještě minimálně dalších 6-10 let budu do toho ústavu chodit.. Je to úplně promarněné dětství.. Zakázat by to měli.

,,Většinou se za šťastné konce platí"

Udivuje mě, že i v Limitu se najde párek idiotů.Někdy mám sto chutí se jich zeptat : ,, A bolí to.?"
Ale najdou se i vyjímky, které miluju. Například když u mě spala Mazda. :) Nebo když jsme Bolckovi radily jak flirtovat s panem ,,O" Samozřejmě , že v mém ,, mimoškolském " životě mi chybí PLL a TVD.Pche.. Do ledna, blázni.
To je vše co mám na srdci, modlete se , aby mě zítra Svetříková miss ( učitelka na špajinu ) nevyzkoušela. Protože jestli jo, s nadějí na mojí vysněnou jedničku ze špajiny se můžu rychle rozloučit.

Dixie

Novy lay

17. listopadu 2011 v 13:35 | Dixie
N A S T A V U J U
- n e n í - c o - d o d a t - n e - . . ? !

Only I can live forever !

16. listopadu 2011 v 13:33 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Zase jeden nudný 'twitřík'...

No jinak žiju.! Mám se fajn je mi skvěle. Né dobře,přeháním.. Poslední dobou je to tu celkem

vopruz co.? To ta škola! Za všechno může škola! Plánuju to tu rozjet.. Asi po..? :D

Nový lay bude asi zítra.. pokud ho nastavím.. šmarjáá... No nic,mějte se famfárově.!

Do píči z blogem.!

9. listopadu 2011 v 15:13 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Hoj.! Na soustřeďku bylo skvěle ,článek bude ( jak jsem slibovala asi 35000x)
Jsem kurva nasraná. Tenhle článek píšu po 4.! takže jesli se do pič* neuloží..!No nic,měl to být článek veseleej.. Atd,atd..

Škola jak jinak než na hovno..písemka sem,písemka tam.. však co,oni se to nějak naučí..Hovno.! Dneska fyzika,zítra děják,příští týden : matika,chemie,ajina...Nasrat.! nebaví mě to už.! zcvoknu se z toho..!

No takže šupky dupky jdu na trenál.. Děják neumím... mhm.. Původně to byl asi ještě tak dvakrát dlouhej článek ale po 4 se s tím srát nebudu.. jen abyste věděli že žiju..

Ta písnička mi hraje v hlavě už dva dny.. takže se zcvokněte. Adios

My little miss perfect *

2. listopadu 2011 v 18:22 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Damon: 12. března 1922. Pár dní si nepamatuju. Probudil jsem se v cizí krvi, na místě, které neznám, se ženami, které si napamatuju. Jsem v šoku. Stefan není panic?
Yeah,muck,muck,muck,muuck. Tolik lásky jste nečekali, že..? Jop,taky vás žeru.. :DÁá už zase píšu jak nějáká.. PuSinQuy MuCInQui PriNceSS DiXiE! Jop.. Ááá.. Slova ,,Jop" se asi dlouho nezbavím.Když stočíte svůj pohled na levo ,uvidíte mou novou lásku Blažuli. Milujeme se,jen aby ste věděli.Vůbec mi nevadí že Bláža není sportovní tip a za chvíli padá únavou,je to kočka... ten její barevnej vohoz ( díky Mazďulě ) Prostě ji miluji! Jop a ještě někoho miluju... Áááá proč jen musí být tak zatraceně....SEXY !Miluju mé seriály,má druhá závislost... Až tady někdy dám můj super žůžovej 14ti letej lay.. Pak po něm přijde můj peckovně rajcovní lay... Díky němu.. Díky bože,žes stvořil někoho tak dokonalého.. Stefan se může jít zakopat ( i když ve stavu nouze taky není k zahození ) Narozky byly super.. Já vím že ty dárky slibuju.. pak úkážu.. Ale dostla jsem Blažuli,krásnou tašku,peníze atd... Jinak jsem happy jedu na soustřeďko = 4 dny s nejlepšíma ♥ Muck..!