.

Říjen 2011

Yumm Yumm

30. října 2011 v 9:03 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Bleh... Tak zdravím,tohle bude krátký.
Blog je teď na poslední žebříčkové hodnotě.
Učíme se zemák.. S úsměvem a rádi...
Tak zas někdy...
(v úterý bude článek...Snad)

I´m monster - Historie tvé budoucnosti.

21. října 2011 v 14:53 | Dixie |  I'm a monster
...,,Kdo doprdele jsi.?!" zakřičela jsem na něj.Pomalu otočil hlavu a pozvedl obočí.
,,už jsi vzhůru..? Výborně " kývl hlavou na sedadlo vedle sebe ,, musíme toho spoustu probrat." Řekl a sledoval mě když jsem mířila k sedadlu. ,,Kam letíme..?" zeptala jsem se,udivilo mě,že i když jsem neměla páru kam mě veze - a to jsem vždycky byla zodpovědná holka - mi to bylo jedno.,,Tam kam od dnes patříš" odvětil a opřel se do sedadla. ,, Co se stalo..? To v té uličce,já,nic nechápu..! " zeptala jsem se a také se opřela. ,,Povím ti to takhle.Jsi důležitou součástí našeho plánu,dejme tomu,že jsi naše jediná šance k nové budoucnosti" Pozvedla jsem obočí ,,Já..? To asi těžko" letadlo zadrncalo.,,Tak,už jsme na místě " řekl a zvedl se.Také jsem se zvedla a protáhla se,měla jsem úplně ztuhlý krk.Letadlo znovu poskočilo a já cítila že jsme na zemi.,,Jdeme" prohlásil a otevřel dveře. Do očí mě zasáhlo slunce,přimouřila jsem je a začala zkoumat co je za dveřmi letadla.Kupodivu to nebyl únos,vystoupila jsem na letišti nedaleko nějakého velkého města.Tedy,podle těch mrakodrapů a budov to musí být město... ,,Takže..? kde jsme..? " Zeptala jsem se a ohlédla se po tom upírovi. Podíval se na mě. ,, Brzy to zjistíš" řekl a vydal se cestou z letiště...

Za 195 články se schovává jen jedna nepodstatná věc..

16. října 2011 v 17:52 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
Y A H O O
Věřte nevěřte,toto bol prvý obrázok na blogu..Pardon,už se předělávám na češtinu,to víte když čítate čtete( !! ) dvě kapitoly knihy v slovenštině začnete si na to zvykat.Co jsem to chtěla..? Oh ano..!Už jen 10 dnů,no super viďte..? Už mi bude 14..! jupí.. A 3.11 ja soustřeďko...( ♥ )
Zrovna sa učím špajinu,debilní... Škola ma mě sere...Opravdu... Ještě že už bude za pár dnů volno !
Opravdu mě to unavuje a ubíjí...No nič ( ha zase! ).Jelikož si Dixinka založila svůj "Diary" blog,tak tu na to začíná srát.. No ty vole ! Mluvit o sobě v třetí osobě, to mi ještě chybělo..!
NA NA NA NA NA,NA NA NA NA NA,NA NÁÁÁ NA NÁÁÁ NA NÁÁÁ
Upíří deníky doukoukány,nyní čekám jako všichni smrtelníci.. Dobrovolně se prohlašuji za závislou..
To je z mého nudného životu vše,co by ste asi tak měli věděti.Pro informaci nevím kdy se vrátím ale rozjedu to tu.. protože dámy a pánové.... Jsem tu již ROK..! Jo,už celej rok tu ztrácím čas psaním těchto idiotský nápadů v mé hlavě. Je to rekord... Jojo,plánuju to tu ještě tak 2-3 roky... Pak se na všechno vyseru a nevím co budu dělat.Asi se učit,učit a učit.. To jsem pro informaci,měla dělat zrovna teď.. Místo toho jsem se ale obětovala a dívala se na TSC, jak mě to TNLOCK chybí.. Naserte si ABC family( !!! )

VELKÁ REKONSTRUKCE...POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU

9. října 2011 v 22:01 | Dixie
PÍŠU VÁM INFORMATIVNÍ ČLÁNEK O AKTUÁLNÍM STAVU :

1)NEMÁM MOC ČASU = POZASTAVENÍ

2) DODĚLÁVÁM NOVEJ LAYOUT

3)PROPADLA JSEM VD :D TO HOVOŘÍ ZA VŠE :D
PROTO TO ZDE POZASTAVUJU... DO 17.10 TO UŽ BUDE VŠE V PROVOZU
MOŽNÁ I DŘÍV...

DIXIE

Shut up and listen !

6. října 2011 v 15:07 | Dixie |  ~ Mluvím do zdi
MÁ TO DVĚ RUCE,MÁ TO DVĚ NOHY.CO JE TO.?

Cao,zrovna teď ( pokud vás to zajímá) jsem si nalakovala nehty a čekám až to zaschne... Zajimavé ,viďte..?
Mám se fajn ( má oblíbená věta ) ,ale mohlo by to být lepší... ( novinka ). Rozhodla jsem se, že od teď.. Ano od teď, budu spolehlivá "studentka" a budu psát mezery za INTERPUNKČNÍMI znaménky.. Vidíte? Ostatní by napsali za čárkami, tečkami a či já vím... Ale já, cheche..!

VAŠE DCERA DOSTALA 5 ZA PRÁCI V HODINĚ FYZIKY

Samozřejmě že počítání příkladu - kterej nechápu - je důležitější než znovuoživování mobilu spolusedící - náš jedinej přihled o čase,jelikož naše úžasňácké hodiny se sekly někde mezi 12-11 - samožremě že děláme bordel - Aláhu dej nám vláhu, díky Mojžíšovi a Alláh je Nikolka.. - a samožřejmě že to nese následky.. Protože naše učitelka MolnáRová si neumí zjednat pořádek,pak se není čemu divit že dostane člověk pětku..

HORŠÍ UŽ TO NEBUDE , ANEB KDYŽ JDE 24 DOSPĚLÝCH NA HRAD ŽEBRÁK A TOČNÍK

Ano a plynule z fyziky - jakože jsme nepřeskočily špajinu, ajinu a češtinu- se dostáváme k matice. Nuda na druhou...
Jistě,kdo to k sakru chápe..? Kačo, Ty buď ticho.. :D Panebože... Takže jsem celou hodinu předstírala že něco dělám a kreslila jsem si do sešitu.. - další položka v seznamu proč se stát vzornou studentkou - co náš učitel řekl.. Aby toho nebylo málo, ani mé nehty se mi nelíbí.! - další položka na seznamu vzorné studentky která se školou vůbec nesouvisí...- Tak, zítra se chci vidět jak napíšu písemku z Bioly a Dějáku.
ALLÁH